Skip to main content

O firmie

Kilka słów o nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MEDIUM Sp. J. Krzysztof Chojnacki i wspólnicy jest rodzinną firmą, założoną w roku 1994 i od chwili powstania zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznej chemii użytkowej.

Początkowo, w naszej ofercie mogli Państwo odnaleźć szeroką gamę zaprawiaczy, utwardzaczy i klejów – stosowanych w procesie dekoracji płytek ceramicznych i wyrobów szklanych.

W 2010 roku, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie nowymi technologiami grzewczymi i związanym z tym zwiększonym zapotrzebowaniem na niskokrzepnące media instalacyjne, wprowadziliśmy do naszej oferty płyny WarmTrager®. Znalazły one swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważna jest sprawność energetyczna instalacji, jej odporność na niskie temperatury, bezawaryjne, wieloletnie okresy pracy układów grzewczych lub chłodzących. Obecnie w sprzedaży oferujemy również wodę kotłową i inhibitory korozji. Ofertę naszych usług poszerzyliśmy także o serwis/wymianę płynów oraz czyszczenie instalacji. Doskonałą jakość wszystkich naszych produktów osiągnęliśmy stosując nowoczesne, przyjazne dla użytkownika i środowiska naturalnego, komponenty.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację Państwa zamówień.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Firmy oraz zapraszamy do kontaktu.

Krzysztof Chojnacki